Yeni Fikirler Yeni İşler Hızlandırma Programı 2016 Dönemi Başvuruları 16 Mayıs’a Kadar Devam Ediyor!

ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından organize edilen, Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler’in 2016 dönemi başvuruları 16 Mayıs 2016’ya kadar devam ediyor. 12. yılını kutlayan Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) web sitesi üzerinden T-IDEA ve T-START programlarına başvuracak girişimcilerini bekliyor. 

Yenilikçi bir fikre sahipsen, yeni kurulmuş teknoloji tabanlı bir şirketin varsa ya da teknolojik ürününle yurt dışı pazarlarına açılmak istiyorsan Yeni Fikirler Yeni İşler desteklerinden faydalan!

Girişimin ister henüz iş fikri doğrulama aşamasında olsun, isterse ticarileşme sancıları çeken bir şirket veyahut pazarında belli bir yer edinmiş ve artık uluslararası pazarlara açılmaya çalışan bir teknoloji KOBİ’si olsun her aşamanda sana uygun bir yerimiz var.  Tüm girişimcilik sürecin boyunca seni destekleyecek olan YFYİ Hızlandırma Programı, her aşamaya özel hazırlanmış alt programlarıyla heyecanla seni bekliyor.

Peki, YFYİ Sana Ne Sağlayacak?

Yenilenen yapısıyla YFYİ’den, girişim hikayende yalnızca teoride değil pratikte de fayda sağlayacağın eğitimlerle başarısı kanıtlanmış girişimciler ve deneyimli yatırımcılardan mentorluk alabilirsin. Bunun yanı sıra, YFYİ’de yer alacağın süreç boyunca gelişimin takip edilecek ve takıldığın noktalarda ihtiyacın olan yardım ve desteği sağlanacak. Bu sayede iş fikrini farklı perspektiflerle harmanlayarak ticari başarı elde etmen için en büyük destekçin olacağız. Şirketleşip, ürününü ticarileştirdikten sonra da T-BOOST ile yanında olmaya devam edeceğiz.  Böylelikle uluslararası pazarlarda yeni başarılara birlikte imza atacağız.

Hangi Program Sana Göre?

T-IDEA: Yenilikçi bir fikre sahip, henüz şirketleşmemiş lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencisiysen ya da mezuniyetinin üzerinden en fazla 5 yıl geçmişse T-IDEA sana göre. İş fikrine ayrıca 150.000 TL’lik TÜBİTAK sermaye desteği de almak istiyorsan ve TÜBİTAK BİGG desteği başvuru koşullarını taşıyorsan T-IDEA başvuru formunu doldururken T-BİGG’e de aynı anda başvurmak istediğini belirtmeyi unutma! 

T-START: 4 yaşından küçük, genç bir teknoloji şirketin varsa bilişim, sağlık, enerji, savunma sanayii ve tüketici elektroniği alanlarındaki projenin ticarileşmesini hızlandırmak için T-START’a başvurabilirsin.

Hemen Başvur

Son Güncelleme:

03/05/2016 - 11:34