ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından bu yıl 13.sü düzenlenen Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) Demo Day’inde geleceğe yön verecek girişimler Metin Uca’nın sunumu ile izleyici karşısına çıkacak.

Küresel çapta rekabet edebilecek girişimciler çıkarmayı hedefleyen ve bu bağlamda global ayağı da olan programın ön-hızlandırma ve hızlandırma süreci ODTÜ TEKNOKENT’in San Francisco hızlandırma ve yatırım şirketi GROWTH CIRCUIT iş birliğiyle UC Berkeley ve Draper Üniversitesi ortaklığında gerçekleşti. YFYİ ön hızlandırma programı UC Berkeley eğitmenleri tarafından verilirken, hızlandırma süreci ise Dünya’nın en prestijli girişimcilik merkezlerinden birisi olan Draper Üniversitesinin Silikon Vadisi kampüsünde gerçekleşti. 

Geleceğe yön verecek girişimlerin konuşulacağı YFYİ Demo Day’i 14 Ekim 2016 Cumartesi günü 09:00’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Siz de etkinliğe katılarak teknoloji tabanlı girişimcilikteki son gelişmelerden haberdar olabilir, YFYİ girişimcilerini tanıyabilir ve hayallerinizi bir adım öteye taşıyacak ODTÜ TEKNOKENT ’in girişimcilik programlarıyla tanışabilirsiniz.

ODTÜ TEKNOKENT ‘in hızlandırma ve yatırım şirketi GROWTH CIRCUIT başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen yatırım ağlarının katılacağı final töreninde yatırımcılar ile sohbet etme imkânı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye girişimcilik ekosisteminde yer alan yöneticiler ve akademisyenlerin yanı sıra, uluslararası girişimcilik ekosistemindeki profesyoneller ile birbirinden yenilikçi iş fikirlerine sahip girişimcilerle tanışabilir ve iletişim ağınızı genişletebilirsiniz.

Etkinliğe katılmak, yenilikleri takip etmek ve teknoloji dünyasında kendinize yer ayırtmak için www.yfyi.com adresi üzerinden kayıt yaptırmayı unutmayın.

14 Ekim’de ODTÜ KKM’de görüşmek üzere!

Son Güncelleme:

06/10/2017 - 09:18