Passwd 3.0.1 - en to tr translation catalogue (62 entries)

en: %s does not exist or is not executable.
tr: %s yok, ya da çalıştırılabilir değil.

en: %s: unable to load driver: %s
tr: %s: sürücü yüklenemedi: %s

en: ADSI error %s.
tr: ADSI hatası %s.

en: Access Denied.
tr: Erişim Engellendi.

en: Backend not correctly implemented.
tr: Arka araç doğru uygulanmamış.

en: Cannot send command to server.
tr: Sunucuya komut gönderilemiyor.

en: Change Password
tr: Şifre Değiştir

en: Change password on:
tr: Şifre değiştir:

en: Change your password
tr: Şifrenizi değiştirin

en: Changing password on %s
tr: %s için şifre değiştiriliyor

en: Confirm new password:
tr: Yeni şifreyi doğrulayınız:

en: Could not bind to LDAP server
tr: LDAP sunucuya bağ kurulamadı.

en: Could not connect to LDAP server
tr: LDAP sunucuya bağlanılamadı

en: Could not open pipe to smbpasswd.
tr: smbpasswd komutuna tünel açılamadı.

en: Could not start TLS connection to LDAP server
tr: LDAP sunucuya TLS bağlantısı başlatılamadı

en: Error sending data to smbpasswd.
tr: smbpasswd ye veri gönderirken hata oluştu.

en: Failed to verify old password.
tr: Eski şifre doğrulanamadı.

en: Failure in changing password on %s: %s
tr: %s için şifre değiştirilemedi: %s

en: Incorrect Password
tr: Hatalı Şifre

en: Minimum password age has not yet expired
tr: En az şifre kullanım süresi henuz dolmadı

en: New password:
tr: Yeni şifre:

en: No prompt returned from server.
tr: Sunucudan tepki gelmedi.

en: No such backend "%s" found.
tr: "%s" arka aracı bulunamadı.

en: Old password:
tr: Eski şifre:

en: Passwd is not properly configured.
tr: Passwd doğru yapılandırılmadı.

en: Password changed on %s.
tr: %s için şifre değiştirildi.

en: Password column "%s" not found in password table.
tr: "%s" şifre kolonu, şifre tablosunda bulunamadı.

en: Password module can't find the supplied bin.
tr: Passwd modülü, belirtilen uygulamayı bulamıyor.

en: Password module is missing required parameters.
tr: Passwd modülü için gerekli değişkenler eksik.

en: Password module is missing target parameter.
tr: Passwd modülü için gerekli hedef değişken eksik.

en: Password module is not properly configured
tr: Passwd modülü doğru yapılandırılmadı

en: Password module is not properly configured.
tr: Passwd modülü doğru yapılandırılmadı .

en: Please provide a new password
tr: Lütfen yeni bir şifre giriniz

en: Please provide your current password
tr: Lütfen şu anda geçerli olan şifrenizi giriniz

en: Please verify your new password
tr: Lütfen yeni şifrenizi doğrulayınız

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
tr: Gerekli 'sürücü', bileşik yapılandırmada hatalı ayarlanmış.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
tr: Passwd SQL yapılandırmasında gerekli olan 'phptype' belirtilmedi.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
tr: SQL yapılandırmasında gerekli olan 'phptype' belirtilmedi.

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Unable to connect to SQL server.
tr: SQL sunucuya bağlantı kurulamadı.

en: User not found
tr: Kullanıcı bulunamadı

en: User not found.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: Username:
tr: Kullanıcı kodu:

en: You can't change password for user %s
tr: %s kullanıcısı için şifre değiştiremezsiniz

en: You must give your current password
tr: Şu anda geçerli olan şifrenizi girmelisiniz

en: You must give your new password
tr: Yeni şifrenizi girmelisiniz

en: You must verify your new password
tr: Yeni şifrenizi doğrulamalısınız

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
tr: Yeni şifreniz çok uzun. Şifre %d karakterden daha uzun olamaz!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
tr: Yeni şifrenizi tahmin etmek çok kolay! Değiştirilmedi!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
tr: Yeni şifrenizi tahmin etmek çok kolay. Değiştirilmedi!

en: Your new password must be at least %d characters long!
tr: Yeni şifreniz en az %d karakter uzunluğunda olmalıdır!

en: Your new password must be different from your current password
tr: Yeni şifreniz, şu anda geçerli olandan farklı olmalıdır

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
tr: Yeni şifreniz en az %d harf içermelidir.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
tr: Yeni şifreniz en az %d alfasayısal karakter içermelidir.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
tr: Yeni şifreniz en az %d değişik çeşit karakter içermelidir. Çeşitler: küçük harf, büyük harf, sayı ve simge.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
tr: Yeni şifreniz en az %d küçük harf içermelidir.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
tr: Yeni şifreniz en az %d sayı içermelidir .

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
tr: Yeni şifreniz en az %d büyük harf içermelidir.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
tr: Yeni şifreniz, %d adetden daha az boşluk içermelidir.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
tr: Yeni şifreniz boşluk içermemelidir.

en: Your new passwords didn't match
tr: Yeni şifreniz uymadı

en: Your passwords do not match
tr: Şifreleriniz uymuyor
