ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT tarafından bu yıl 14.sü düzenlenen Türkiye’nin en başarılı hızlandırma programı Yeni Fikirler Yeni İşler (YFYİ) Demo Day’inde geleceğe yön verecek girişimler Oylum Talu’nun sunumu ile izleyici karşısına çıkacak.

Geleceğe yön verecek girişimlerin konuşulacağı YFYİ Demo Day’i 6 Ekim 2018 Cumartesi günü 09:30’da Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Siz de etkinliğe katılarak teknoloji tabanlı girişimcilikteki son gelişmelerden haberdar olabilir, YFYİ girişimcilerini tanıyabilir ve hayallerinizi bir adım öteye taşıyacak ODTÜ TEKNOKENT ’in girişimcilik programlarıyla tanışabilirsiniz.

ODTÜ TEKNOKENT ‘in hızlandırma ve yatırım şirketi GROWTH CIRCUIT başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen yatırım ağlarının katılacağı final töreninde yatırımcılar ile sohbet etme imkânı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, Türkiye girişimcilik ekosisteminde yer alan yöneticiler ve akademisyenlerin yanı sıra, uluslararası girişimcilik ekosistemindeki profesyoneller ile birbirinden yenilikçi iş fikirlerine sahip girişimcilerle tanışabilir ve iletişim ağınızı genişletebilirsiniz.

Etkinliğe katılmak, yenilikleri takip etmek ve teknoloji dünyasında kendinize yer ayırtmak için www.yfyi.com adresi üzerinden kayıt yaptırmayı unutmayın.

6 Ekim’de ODTÜ KKM’de görüşmek üzere!

Son Güncelleme:

22/10/2018 - 10:10