Hayalinizdeki girişimcilik serüvenine ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde, TÜBİTAK BİGG (Bireysel Genç Girişimci) Programı çerçevesinde sunulacak 150.000 TL’lik destek ile başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin lider teknokenti ODTÜ TEKNOKENT’in TÜBİTAK BİGG Programı 1. Aşama Uygulayıcı Kuruluşu ünvanı ile geliştirdiği özel bir program olan BİGG TEKNOSTART, fikri olan girişimci adaylarına kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunuyor.

Ön kuluçka aşamasında 1 hafta sürecek yoğunlaştırılmış eğitim kampı, ODTÜ TEKNOKENT iletişim ağında yer alan deneyimli kişilerden mentorluk ve danışmanlık, yatırımcılar ile görüşme, fikir alışverişi ve daha pek çok destek ile iş fikirleri ODTÜ TEKNOKENT’te olgunlaşarak başarı hikayelerine dönüşüyor. BİGG TEKNOSTART programı sayesinde iş fikirlerini olgunlaştırarak başarılı birer iş planı hazırlayan girişimciler, TÜBİTAK BİGG Programı kapsamında 150.000 TL Sermaye Desteğini alarak şirketlerini yenilikçi ve lider ODTÜ TEKNOKENT ekosisteminde kurma şansı yakalayacaklar.

BİGG TEKNOSTART programı online başvuruları devam ediyor!
Son başvuru tarihi 3 Ağustos 2015.

Programı tamamlayan ve TÜBİTAK tarafından başarılı bulunan girişimciler ODTÜ TEKNOKENT Kuluçka Merkezi’nde yer alma şansının yanında ODTÜ TEKNOKENT’in San Francisco T-Jump Hızlandırma Merkezi’nde iş fikirlerini bir adım öteye taşıyabilecek, uluslararası başarı hikayelerine imza atabilecekler. Program kapsamında düzenlenecek Demo Day ile girişimciler ayrıca yatırım alma fırsatı yakalayarak girişimcilik serüvenlerini taçlandırabilirler.

Başvuru ve detaylı bilgi için: www.bigg-teknostart.com

Son Güncelleme:

12/08/2015 - 09:01